Kurumsal

Sitemizi ziyaret ederek Trabzon AS 

Otomatik Kapı Sistemleri ailesine katılmanın ilk adımını atmanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi, uzman satış ekipleri, yetkili servis ve montaj ekipleri, yedek parça stokları, kaliteli ürünleri ve rekabetçi fiyatları, kurumsal organizasyon şekli ile tüm yurtta ve yurt dışında hizmet verebilmesi ile siz müşterilerimize her zaman en iyiyi sunma gayreti içindedir.

Sektördeki en büyük sıkıntımız, otomasyon sistemlerini tam olarak tanımayan, bu sistemleri kurmak için hiçbir alt yapısı, evveliyatı, ekibi, organizasyonu ve yatırımı olmadan sektöre giriş yapan, sektörde zorunlu olan 2 (İki) Yıl Garanti süresini vereceğini taahhüt edip bu kadar süre sektörde kalamayan kişi veya firmalar olmaktadır. Bu şekildeki yapılanma haksız bir rekabet oluşturmakta, işini ciddi anlamda yapan bizleri oldukça etkilemektedir. Firma ve ürün seçimi yaparken siz değerli müşterilerimizin bu en önemli kriterleri göz önünde tutacağınıza olan inancımız tamdır.Trabzon AS Otomatik Kapı Sistemleri ailesine katılan, memnuniyetleri ile bizi tavsiye eden bütün müşterilerimize buradan tekrar teşekkürlerimiz sunarız.

Firmamızı seçmiş müşterilerimizin vermiş olduğu doğru karara ve güvene layık olabilmek, sektörümüzde en iyiyi yapabilmek ve en iyi yere gelmek için işimizin bilincinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sitemizi ziyaret eden siz değerli müşterilerimizin de ailemize katılmasını umut ederiz. Herkese sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

AS Otomatik Kapı Sistemleri Yönetimi

 

ÇALIŞMA OFİSİMİZ

Dolaylı mahallesi Alt Kol küme evlerinde bulunan çalışma alanımız  2760m2 kapalı alan olmakla birlikte , otomatik kapı , fotoselli kapı, kayar kayı , servis kapısı ve garaj kapısı  imalatının yanında , demir ferforje ve alimünyum doğrama imalatı da yapmaktadır.Sizlere daha kısa zaman da hizmet verebilmemnin yanında ,daha ekonomik çözümler sunmaktayız..

 

Bulunduğu sektörde sürekli büyüyen As Otomatik Kapı Sistemleri ileriye yönelik sürekli büyüme yatırımlarını hedeflemekte ve sektöründe vazgeçilmez alternatiflerden olmayı süreklilik kabul etmektedir.

Firmamız geniş ürün yelpazesi ile siz müşterilerine kalite öncelikli hizmet sunmaktadır.

Kuruluş tarihinden bu yana, uzman kadrosuyla Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe gerçekleştirdiği projeleriyle faaliyetlerine devam eden As Otomatik Kapı Sistemleri , yüksek standartlarda işçilik ve yüksek teknolojiyi üretimi için öncelikli varoluş sebebi kabul etmiştir.

 

Powered by Bilgeweb